jullianandmorris

Just another WordPress.com site

תושקא-טופינו-פולו

הצטברו לי כמה שוויצים בקטקט הגדלדל.

תמונה מהקיץ שמרטין נזכר לשלוח לנו עכשיו. הדג הראשון. הוא טוגן עם המון חמאה והיה לו טעם דגיגי למדי.

IMG_0532

איזה יום חתמתי על איזה נייר שבא הביתה בתיק. מסתבר שנתתי את הסכמתי שאיתי יצטרף למקהלה של בית הספר ושיש הופעה באודיטוריום של האוניברסיטה בהשתתפות מקהלות של כמה בתי ספר. מיד נסחפתי בזכרונות איך בדיוק בגיל של איתי הייתי במקהלה של בית ספר כינרת בואכה ניו יורק. איך זימרנו שירים בעברית ליהודי הגולה בקרנגי-הול לא פחות. לא היה לי מושג למה לצפות מההופעה כי איתי הוא בונקר (כמו אבא שלו) ולהוציא ממנו מידע זה כואב. בערב המיוחל ישבתי בקהל עם שאר ההורים הגאים,  המקהלות עמדו על הבמה לשיר פתיחה משותף. הצלילים הראשונים נשמעו לי מוכרים באופן חשוד ואז נפל לי האסימון – הם שרים "הנה מה טוב". בקהל רוב מוחלט של נוצרים כשרים כן?. ואז המקהלה של איתי עלתה והתחילה לשיר "על שלושה על שלושה, דברים העולם קיים" בעברית עם מבטא אנגלוסקסי כבד. שיפשפתי חזק את העיניים.  השיר הבא היה באנגלית תודה לאל. תיעדתי כדי להוכיח שאני לא הוזה.

הנה מה טוב

http://www.youtube.com/watch?v=bx4WKq5DJh8

על שלושה

http://www.youtube.com/watch?v=yL_EvY8rKgo

carion crow

http://www.youtube.com/watch?v=VlTDlvm59Rw

באיזה יום אחר היה טיול לקיר טיפוס. התנדבתי להסיע עם עוד כמה אמהות. חתיכת קיר(ות) טיפוס יש במקום הזה. לא היו צריכים אותנו שם אז הברזנו לשתות קפה. כשחזרנו המורה של איתי מצביעה אלעל ושואלת – ראית את הבן שלך? אני קולטת את הילד מתנדנד בין שמים וארץ בגובה לא הגיוני בעליל. ביד רועדת הוצאתי את המצלמה. הוא הגיע עד הסוף ובדרך למטה עשה פוזות של סופרמן.

photo (29) photo (30)

נסענו לTofino  עיירה קטנטונת על החוף המערבי של האי. היה פסטיבל לוויתנים לכבוד הנדידה שמתחילה עכשיו. המצעד שפתח את הפסטיבל היה רטוב ודי עלוב. אבל שלי זכתה לשבת בתוך לוייתן נוסע.

photo (50)photo (34)

אחר כך היתה תחרות של מכבי האש. נדמה שלקח להם שעות להתארגן, אם זה הקצב בזמן אמת המצב לא טוב. המטרה אגב היא להזיז את המצוף בעזרת סילון המים לצד של היריב. נו שוין.

photo (36)

על הכל פיצה המלון. כולה best western שלושה כוכבים אבל כשנכנסנו לחדר נשמטה לנו הלסת. לצפות בשקיעה מהמיטה בעוד הילדים משחקים בחוץ does not get much better. בקיץ כשאפשר להכנס למים זה בכלל גן עדן.

photo (38) photo (39) photo (40) photo (41) photo (42)photo (37)

בדרך הביתה עצרנו במרכז מבקרים של האיזור, באקוריום ובחווה שם טעמנו גבינות ויין שעזר לי מאד להתעלם מצרחות האימים באוטו אחרי 3 שעות נסיעה (ועוד 2 לפנינו)

photo (43)

יפים חזקים ובריאים צדים לויתנים לפני שהאדם הלבן הביא את הקמח והסוכר (הלבן)

photo (44)

slugs

photo (46)

האקוריום של uclulet

photo (47)

תעשה טובה, לא מניע לי..

photo (45)

סימני התחדשות אביביים בפארק הבייתי

photo (32)

פריחה

photo (49)

טווסים משוויצים

photo (48)

גדיים ננסיים

תרו תרועה! גם אנחנו מתחדשים. מהיום אנחנו בעליו הגאה של כלבלב. אפי וגור הלכו להביא אותו ממש ברגע זה. קוראים לו פולו (קיצור של אפולו מלך האלים האמיץ) שזה מצחיק כי הוא צ'יוואוואה פיצפון. הוא היה מועמד להשמדה אי שם בקליפורניה עד שעמותה כשלהי שלפה אותו משם והבריחה אותו מעבר לגבול לקנדה (סתם, לא הבריחה, בטח היתה שם המון ניירת) המשפחה האומנת של פולו היא חברה של מרסי העובדת שלנו. וכך בעודנו סופרות מלאי מרסי שואלת אותי "רוצה צ'יוואוואה?" בטח רוצה עניתי לה, אבל בעל הבית לא מרשה. זה ההוא שהשכיר לכם בית עם חלונות שלא נפתחים ומשפחה של עכברים? צ'יוואוואה זה לא סוג של עכבר? מול לוגיקה כזאת קשה להתוכח, אז הלכנו לפגוש את פולו והתאהבנו ממבט ראשון. הוא קטן,רגוע, עדין, נעים, מתוק ומתכרבל על כל מי שמוכן. הוא קצת חושש מגברים גדולים, כנראה שהיה לו עסק עם אחד לא נחמד.

מחר מגיעים לכאן גבר אחד גדול ואשה אחת קטנה הכי נחמדים שיש. כמה התרגשויות ב24 שעות יא אללה.

894770_10151504928470202_1922549519_o

תמונה מיציאת קליפורניה.. במציאות אני יותר חתיך

נשיקות יקרים

מודעות פרסומת

ניווט של פוסט יחיד

7 מחשבות על “תושקא-טופינו-פולו

 1. מאת סבתא רוזלין בתאריך :‏

  כיף , כיף לקרוא וכיף לדעת שהכל נראה יפה ונפלא, אתם מבלים וכ"כ הרבה תרבות בדרך.
  שמחה מאוד על השילוב של איתי בביה"ס עד לכדי השתתפות במקהלה, וואו זה לא היה אצל הילדים שלי הכביכול מוזיקאים.
  איתי ילד מאוד אמיץ מאז היותו ילד קטן, ז'קלין המטפלת שלו מאוד דאגה לזה, בכל זאת משהו טוב יצא ממנה, כך שטיפוס קיר זה כלום בשבילו :), כפרה עליו הוא ילד יחיד ומיוחד.
  והשירה בעברית אפילו אותי ריגשה, איזה עיבודים יפים, ועוד בבי"ס כללי- ומעניין למה הם שרו בעברית אולי בגלל קומץ היהודים ששם?

  והכלב, איזה חמווווווד יפית תשמח מאוד מאוד, מקווה שיהיה לכם קל איתו שלא יהיה כמו בטי שכנראה סבלה מהתעללות לפני שבאה אלינו והיא היום קשה מאוד לאילוף אבל זה טוב לילדים .

  זהו בינתיים יקרים
  חג שמח ונפלא שיהיה לכם עם ההורים שבוודאי הם אוטוטו יגיעו.
  נשיקות לכולכככככככם עם חיבוק ענק

  • שרה, אני לא יודעת אם את זוכרת כשאיתי היה בן שנתיים שלוש (גור עוד לא היה) מורן ניגן לו בגיטרה והוא זיהה את הצלילים בשמם. בקיצור יש לו שמיעה אבסולוטית, רק אנחנו חמורים לא פיתחנו לו את זה.. מעניין אם זה משהו שנשאר או נעלם כשמתבגרים.
   לגבי השירים בעברית אני בודקת השערה שלמורה למוזיקה שלהם יש איזושהיא זיקה. העיבודים מדהימים גם בעיני. היא המורה שאיתי וגור הכי אוהבים. היא גם על תקן גננת בבית ספר אנחנו מחזיקים חזק אצבעות ששלי תקבל אותה בשנה הבאה.
   חיבוק ענק חזרה, נדבר עוד לפני החג.

 2. קראנו את הפוסט בקלגרי בדרך אליכם. ברוך הבא לכלב. מקווה להתגבר על הדוגיפוביה…עוד כמה שעות ואנחנו מכווצ'צ'ים

  • מאת סבתא רוזלין בתאריך :‏

   וואוווווווו, איזה כיף לכם !!

   ולגבי השמיעה המוזיקלית של איתי – עכשיו שאת אומרת , כן אני זוכרת , רואה בדמיוני את התמונה שניגן על האורגנית שירים שלמים אולי היה בן שנתיים.
   לא פיתחתםםםםםם? לא מאוחר !

   ונדבר !!

 3. יאללהההההההה בואווווווו כבררררררררר. לא יכולים לחכות יותר.

 4. מאת לאה בן-דור בתאריך :‏

  בקלגרי המושלגת, שפוכה על שורת כסאות [ הקנדים ממש מתחשבים..לא שמים ידיות..] בקונקשן [ איזה מספר? מי סופר …] . מתמוגגת מהזמר\מטפס קירות ובציפיה דרוכה להריח ולמעוך..

  • נכון חמודים הקנדים? למרות שהחוסר בידיות נראה לי יותר קשור לגודל התחת של האמריקאים שעוברים שם. אני מכניסה את המסריחונים לאמבטיה לכבודכם שיריחו טוב.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: